| Description | Full stack taken with the bellows and 50mm lens. The aperture was closed to 5.6 for the best results. 4:1 magnification roughly. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2022:08:17 10:13:07 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkIII |
| Lens Info | 50mm f/1.4-16 |
| Lens Model | Bellows Nikkor 50mm f1.4 Reversed |
| Focal Length | 50.0 mm |
| F Number | 5.6 |
| Aperture | 5.6 |
| ISO | 200 |
| Shutter Speed | 1/8 |