| Description | Sitting on the beeches... Not quite what the Stranglers were thinking of I suspect. I love the texture and colour, from the white and peach cap to the drops of bright red liquid on the stalk, these are such a treat for the eyes. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2021:10:30 17:22:59 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkIII |
| Lens Info | 60mm f/2.8 |
| Lens Model | OLYMPUS M.60mm F2.8 Macro |
| Focal Length | 60.0 mm |
| F Number | 5.6 |
| Aperture | 5.6 |
| ISO | 200 |
| Shutter Speed | 0.5 |