| Description | Outdoors, on the tree, natural light, no stacking. Showing the range of colours on a fairly grey day. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2018:04:07 16:57:49 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkII |
| Lens Info | 60mm f/2.8 |
| Lens Model | OLYMPUS M.60mm F2.8 Macro |
| Focal Length | 60.0 mm |
| F Number | 5.6 |
| Aperture | 5.6 |
| ISO | 1000 |
| Shutter Speed | 1/640 |