| Description | A sunny walk through the woods, with one new fungi, a yellow jelly, but more notable for all the sun filtered through leaves. This is kind of the definitive autumn shot to me, low sun, red leaves on the ground, and sun stars and flares. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkIII |
| Lens Info | 12mm f/2-22 |
| Lens Model | Samyang 12mm f/2.0 NCS CS |
| Focal Length | 12.0 mm |
| F Number | 5.6 |
| Aperture | 5.6 |
| ISO | 6400 |
| Shutter Speed | 1/20 |