| Description | I brought the sorrel flower inside from the front yard because of the wind, to shoot in the studio, and inside it were several aphids and other insects. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2022:05:25 19:42:19 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkIII |
| Lens Info | 60mm f/2.8 |
| Lens Model | OLYMPUS M.60mm F2.8 Macro |
| Focal Length | 60.0 mm |
| F Number | 5.6 |
| Aperture | 5.6 |
| ISO | 400 |
| Shutter Speed | 1/50 |