| Description | A Labyrinth spider waits patiently in its web for a foolish fly |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2022:08:03 16:35:00 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkII |
| Lens Info | 60mm f/2.8 |
| Lens Model | OLYMPUS M.60mm F2.8 Macro |
| Focal Length | 60.0 mm |
| F Number | 11.0 |
| Aperture | 11.0 |
| ISO | 250 |
| Shutter Speed | 1/60 |