| Description | Another handheld stack with the Manfrotto light, but this time resting the camera sideways on the gate to get the face on shot. The stack is barely enough for the spider to be in focus and drops off sharply, making this less than perfect as a shot, but hopefully you never noticed because the spider is so lovely. |
| Artist | Rob Daykin |
| License | This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License |
| Date Time Created | 2021:03:30 21:58:13 |
| Make | OLYMPUS CORPORATION |
| Model | E-M1MarkIII |
| Lens Info | 60mm f/2.8 |
| Lens Model | OLYMPUS M.60mm F2.8 Macro |
| Focal Length | 60.0 mm |
| F Number | 8.0 |
| Aperture | 8.0 |
| ISO | 1600 |
| Shutter Speed | 1/125 |